Uitreiking Categorie Film Gewonnen?
Oscars ® 1956 Beste acteur in een hoofdrol East of Eden James Dean
Oscars ® 1956 Beste acteur in een hoofdrol Bad Day at Black Rock Spencer Tracy
Oscars ® 1956 Beste actrice in een bijrol East of Eden Jo van Fleet
Oscars ® 1956 Beste actrice in een hoofdrol I'll Cry Tomorrow Susan Hayward
Oscars ® 1956 Beste animatie kortfilm Good Will to Men Fred Quimby
Oscars ® 1956 Beste animatie kortfilm Good Will to Men William Hanna
Oscars ® 1956 Beste animatie kortfilm Good Will to Men Joseph Barbera
Oscars ® 1956 Beste art direction Guys And Dolls Joseph C. Wright
Oscars ® 1956 Beste art direction Blackboard Jungle Randall Duell
Oscars ® 1956 Beste art direction I'll Cry Tomorrow Cedric Gibbons
Oscars ® 1956 Beste art direction Daddy Long Legs John DeCuir
Oscars ® 1956 Beste art direction Guys And Dolls Howard Bristol
Oscars ® 1956 Beste art direction Blackboard Jungle Edwin B. Willis
Oscars ® 1956 Beste art direction I'll Cry Tomorrow Malcolm Brown
Oscars ® 1956 Beste art direction Daddy Long Legs Walter M. Scott
Oscars ® 1956 Beste art direction Blackboard Jungle Henry Grace
Oscars ® 1956 Beste art direction I'll Cry Tomorrow Edwin B. Willis
Oscars ® 1956 Beste art direction Daddy Long Legs Paul S. Fox
Oscars ® 1956 Beste art direction Guys And Dolls Oliver Smith
Oscars ® 1956 Beste art direction Blackboard Jungle Cedric Gibbons
Oscars ® 1956 Beste art direction I'll Cry Tomorrow Hugh Hunt
Oscars ® 1956 Beste art direction Daddy Long Legs Lyle Wheeler
Oscars ® 1956 Beste beeldmontage The Bridges at Toko-Ri Alma Macrorie
Oscars ® 1956 Beste beeldmontage Blackboard Jungle Ferris Webster
Oscars ® 1956 Beste camerawerk I'll Cry Tomorrow Arthur E. Arling
Oscars ® 1956 Beste camerawerk Blackboard Jungle Russell Harlan
Oscars ® 1956 Beste camerawerk Guys And Dolls Harry Stradling Sr.
Oscars ® 1956 Beste documentaire Crèvecoeur (US : Heartbreak Ridge) Rene Risacher
Oscars ® 1956 Beste documentaire Helen Keller in Her Story Nancy Hamilton
Oscars ® 1956 Beste documentaire kortfilm The Face of Lincoln Wilbur T. Blume
Oscars ® 1956 Beste documentaire kortfilm The Battle of Gettysburg Dore Schary
Oscars ® 1956 Beste kostuumontwerp I'll Cry Tomorrow Helen Rose
Oscars ® 1956 Beste kostuumontwerp Guys And Dolls Irene Sharaff
Oscars ® 1956 Beste muziek Guys And Dolls Jay Blackton
Oscars ® 1956 Beste muziek Guys And Dolls Cyril J. Mockridge
Oscars ® 1956 Beste muziek Daddy Long Legs Alfred Newman
Oscars ® 1956 Beste nummer Daddy Long Legs Johnny Mercer
Oscars ® 1956 Beste regie East of Eden Elia Kazan
Oscars ® 1956 Beste regie Bad Day at Black Rock John Sturges
Oscars ® 1956 Beste scenario Blackboard Jungle Richard Brooks
Oscars ® 1956 Beste scenario Bad Day at Black Rock Millard Kaufman
Oscars ® 1956 Beste scenario East of Eden Paul Osborn
Oscars ® 1956 Beste speciale effecten The Dam Busters ✖ Associated British Picture Corporation Ltd
Oscars ® 1956 Beste speciale effecten The Bridges at Toko-Ri ✔ Paramount Studio
Oscars ® 1956 Beste verhaal en scenario The Court-Martial of Billy Mitchell Milton Sperling